Poskytované služby

Ambulantní vyšetření a ošetření.
Pravidelné preventivní prohlídky.
Možnost očkování vakcínami proti rakovině děložního čípku.
Konzultace v problematice ženské a mužské neplodnosti.
Konzultace a návrh terapie v problematice samovolného úniku moči.
Antikoncepční a klimakterická poradna.
Malé operační gynekologické výkony a komplexní operační léčba prováděna ve spolupráci s renomovaným gyn-por. pracovištěm specializujícím se na miniinvazivní laparoskopické metody.
Zajištění péče o klientky mimo ordinační hodiny a v době nepřítomnosti lékaře: příjmová ambulance nebo gynekologické odd. nemocnice Vyškov.Akutní stavy: gyn-por. odd. nemocnice Vyškov, 24h denně!
Spolupráce s renomovanými pracovišti estetické a plastické chirurgie.


Novinka ve vyšetření cytologie: ThinPrep PAP test - moderní vysoce spolehlivý test na karcinom děložního čípku. Podívejte se na videa.

Oznamujeme zavedení nové vyšetřovací metody na přítomnost krve ve stolici. Jedná se o nejnovější a velice spolehlivou metodu stanovení i minimálního množství krve ve stolici ,bez dietních a jiných omezení před vyšetřením. Obecně se toto vyšetření doporučuje u lidí od 40 let věku. Bližší informace poskytneme přímo v ordinaci nebo je naleznete na www.fobtest.cz

Od ledna 2011 provádíme kardiotokografické vyšetření přímo v naší ambulanci. Přístroj snímá srdce Vašeho miminka v závislosti na pohybech plodu. Vyšetření se provádí v posledním měsíci těhotenství.

Upozornění: Očkování, vakcinami Silgard a Cervarix, proti rakovině děložního čipku pokračuje. Pojišťovny chystají novou akci 2+1 zdarma. Aktualizace bude oznámena v médiích a prostřednictvím našeho webu.

JAYDESS - nová hormonální nitroděložní antikoncepce pro dívky od 18. let a nerodící. Doba působení 3 roky, Další informace přímo v naší ambulanci.


Seznam smluvních pojišťoven

Všeobecná zdravotní pojišťovna 111
Vojenská zdravotní pojišťovna 201
Oborová zdrav. pojišťovna zam. bank a poj. 207
Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra 211
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna 205
Revírní bratrská pojišťovna 213


Dokumenty ke stažení

Souhlas zákonného zástupce nezletilého pacienta staršího 15ti let.doc  
Určení osoby oprávněné dle zákona o zdravotních službách.doc  
Souhlas - nesouhlas s poskytnutím zdravotních služeb.doc  


Ceník nehrazených výkonů a služeb za přímou úhradu v ordinaci. Možnost nadstandartní konzultace, vyšetření a ošetření na vlastní žádost, po dohodě mimo ordinační hodiny. Možnost telefonické konzultace na mob. telefon mimo ordinační hodiny (dle dohody).